Харківська обласна організація
Національної спілки журналістів УКРАЇНИ

Заснована в 1959 році. Найбільша громадська організація Харківщини
Зв'язок через Viber
Close
Секретаріат
ХОО НСЖУ
Viber
Міжнародна прес-карта
Миттєво впізнавана професійна ідентифікація журналіста
На території Євросоюзу міжнародна прес-карта надає право її власникові безкоштовно відвідувати музеї, виставки, спортивні змагання тощо. Так само прес-карта містить безкоштовний проїзд у міському транспорті на період заходів.

Міжнародна прес-карта свідчить про те, що її власник дійсно є професійним журналістом і є членом національної спілки журналістів, що входить у Міжнародну федерацію журналістів. Така прес-карта визнається владою багатьох країн світу як посвідчення журналіста, вона забезпечує безперешкодний доступ до подій, що становлять інтерес для ЗМІ, дає право доступу до державних і муніципальних установ для отримання інформації, наприклад, в Європарламенті, Раді Європи та інших європейських міжнародних організаціях.
Пред'явнику прес-карти міжнародного зразка не тільки нададуть доступ до інформації, а й нададуть сприяння у підготовці та розповсюдженні матеріалів, а також в інших питаннях діяльності ЗМІ на території країн Європейського Союзу.
European Federation of Journalists
Найбільша у світі організація професійних працівників ЗМІ
Її штаб-квартира знаходиться в Брюсселі. Заснована в 1926 р., вона об'єднує понад 600,000 журналістів із 140 країн світу. МФЖ захищає соціальні і професійні права журналістів, що працюють у друкованій та електронній пресі. Вона має консультативний статус у таких організаціях системи ООН як ЮНЕСКО, МОП, ВОІВ, Комітет із прав людини, а також у Раді Європи та інших міжнародних організаціях.
.
НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ
Харківська обласна організація
Входить у список журналістських об'єднань European Federation of Journalists https://www.ifj.org/press-card/ukraine.html,
членам якого видають Міжнародні прес-карти European Federation of Journalists
Запитання та відповіді
Пропонуємо ознайомитися з відповідями
на найбільш поширені запитання про Міжнародну прес-карту

Хто може отримати Міжнародну прес-карту
Міжнародну прес-карту може отримати тільки член Національної спілки журналістів України. Тобто, якщо ви займаєтесь журналістикою, то вам треба спочатку вступити до Національної спілки журналістів. Подати заяву на вступ можна тут.
Яка процедура отримання Міжнародної прес-карти?
Процедура максимально проста. Якщо ви є членом спілки журналістів, Вам треба заповнити форму, сплатити внесок та забрати у спілці посвідчення чи вказати адресу – ми вам його надішлемо поштою.
Ціна
Ціна за оформлення Міжнародної прес-карти складає 65 євро.
Термін дії
Срок дії 2 роки. По закінчення якого її треба відновлювати.
Заява
Прошу видати мені Міжнародну прес-карту. European Federation of Journalists. Я є діючим членом Національної спілки журналістів України.
ПІБ
ПІБ (латиницею, як написано в закордонному паспорті)
Телефон
Бажано месенджер: Telegram чи Viber
Ваш e-mail
Номер членського квитка:
Відділення "Нової пошти", "Місто"
Якщо Вам треба відправляти прес-карту
Натиснувши кнопку "Відправити до секретаріату" ви погоджуетесь із офертою сайта http://nsju.org.ua/ розділу згідно Закону України "Про захист персональних даних"
Made on
Tilda